Biuletyn Informacji Publicznej
 
informacja dla niepełnosprawnych oraz niesłyszących i niedosłyszących

Starostwo Powiatowe w Ustrzykach Dolnych zlokalizowane jest w budynku przy ul. Bełskiej 22. W budynku funkcjonuje także Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz Powiatowy Urząd Pracy.

Dwa miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych znajdują się przed budynkiem Starostwa Powiatowego od ul. Bełskiej. Miejsce parkingowe oraz wejście dla osób mających problem z pokonywaniem schodów (lub poruszających się na wózku) znajduje się przy wejściu do Starostwa Powiatowego (przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie) od ul. Pionierskiej.

W celu załatwienia sprawy w Starostwie Powiatowym oraz Powiatowym Urzędzie Pracy należy zgłosić się do pokoju Nr 1 w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie (parter).

W związku z wejściem w życie z dniem 1 kwietnia 2012 roku przepisów ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o języku migowym i innych środkach komunikowania się, osoba doświadczająca trwale lub okresowo trudności w komunikowaniu się zwana dalej „osobą uprawnioną” ma prawo między innymi do korzystania  z usług tłumacza języka migowego albo przeszkolonego pracownika.

 W celu skorzystania przez osoby uprawnione z pomocy tłumacza języka migowego przy załatwianiu spraw w Starostwie Powiatowym w Ustrzykach Dolnych, prosimy o zgłoszenie takiej potrzeby pod nr telefonu 13 471 2500 albo przesłanie zapytania, prośby o umówienie spotkania w Urzędzie na:

- Starostwo Powiatowe w Ustrzykach Dolnych, ul. Bełska 22 lub

- fax. 13 471 10 73 lub

- adres e mail:   lub

- poprzez platformę PUAP.

 Zgłoszenia  należy dokonać co najmniej 3 dni robocze przed tym zdarzeniem, z wyłączeniem sytuacji nagłych.

W celu ułatwienia i przyśpieszenia załatwienia sprawy, prosimy o jej krótki opis  przy dokonywaniu złożenia oraz o podanie danych do kontaktu.

 

Data publikacji: 08-01-2016
Data modyfikacji: 20-05-2019
Ilość wyświetleń: 1373
Historia zmian
Pdf
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ